Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Preview 27. kola Fortuna MSFL: HFK Třebíč - FC Odra Petřkovice, sobota 27.5.2017, 17:00 hod.

Napsal uživatel DuKas dne Čt, 05/25/2017 - 15:04.

Poslední tři utkání zbývají do konce premiérového ročníku petřkovické Odry v MSFL. Po posledním venkovním utkání, které čeká na naše hráče tuto sobotu v Třebíči, se pak Odra dvakrát představí na domácím hřišti proti HFK Olomouc a Zlínu B. Pro Odru půjde v sobotu o třetí utkání v sedmi dnech, jelikož v týdnu dohrávala utkání 23. kola v Hlučíně. To skončilo trochu smolně pouze ziskem bodu, kdy o nadějné dvougólové vedení přišla Odra v samém závěru. Po 27. kole má Odra na kontě 40 bodů a patří ji šestá příčka tabulky. HFK Třebíč v posledním kole utrpěla porážku v Olomouci s HFK v poměru 3:0. Se ziskem 31 bodů jí patří 13. příčka tabulky a hraje ještě o hodně. Naše hráče tak čeká další těžká bitva. Do utkání trenéři nemohou počítat se zraněným Sporyszem, chybět bude i Staněk. Utkání začíná v sobotu v 17:00 hod.

Utkání rozhodují: Galář Jakub - Dohnálek Jan, Kolář Jaroslav

Delegát: Vidlák Karel

DuKaskategorie: