Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne 07.11.2023 - 12:12

Branka: Bok 84'

Sestava: Lech(46) - Petruška(68), Ulmann, Pinkava(C), Holenka(46), Kaňa(68), Raška, Lacina(74), Ondo(36), Važík, Charitonidis(68)

Střídali: Bok(36), Kilian(46), Knop(46), Svoboda(68), Anders(68), Petrek(68), Zapletal(74)

Hodnocení trenéra Herolda:

V neděli dorost odehrál na domácí půdě poslední utkání podzimu. Zápas se hrál na velmi těžkém a podmáčeném terénu, proto jsem hráče nabádal, ať hrají jednoduše asnaží se střílet. Soupeř se na hřišti pohyboval lépe jak s míčem, tak bez něj. První půli jsme prohráli 0:2 a to nás ještě v některých situacích podržel brankář Lech. V první půli jsme vystřelili jen jednou a to ještě mimo.

Druhá půle, byla z naší strany o něco lepší, ale soupeř kontroloval hru a do nějakých vyložených šancí nás nepouštěl. Terén byl čím dál těžší. V 75' a 79' přidaly Kobeřice další dvě branky. My jsme v 84' snížili na 1:4, ale hosté po chvíli zvýšili na 1:5 a tak i utkání skončilo.

S trenérem hostů jsme se shodli, že než výsledek, bylo důležitější, že se nikdo vážně nezranil.

Hodnocení trenéra Heinze:

Poslední zápas v podzimní části sezóny jsme sehráli 4.11. na domácím hřišti proti v tabulce třetímu Novému Jičínu. Na soustředění jsme tohoto soupeře po dobrém výkonu porazili, takže jsme šli do utkání plni optimismu.

Začátek utkání byl ve znamení oťukávání a z naší strany plný nepřesností. Soupeř začal lépe, ale my se dostávali postupem času do provozní teploty. Hosté byli stále lepší v mezihře, ale my jsme si vytvořili opět dvě gólové šance, které jsme, jako již tradičně, neproměnili. Tak až na konci poločasu se k míči dostal návratilec do sestavy Honza Prokel a křižnou střelou překonal hostujícího brankáře.

Druhý poločas pro nás nezačal příliš šťastně. Hned do sedmi minutách jsme inkasovali. Na vysoký míč, který mířil do malého vápna, nereagoval náš brankář Panna ani naši obránci, útočník si pořád v malém vápně(!!!!!) míč zpracoval a podél gólmana, který proti míči neudělal ani krok, skóroval. Po vyrovnávací brance nebyli schopni nalézt sílu, kterou bychom skóre zvrátili na naši stranu, jako před týdnem v Bohumíně. Soupeř byl lepší, držel míč a my se zmohli jen na odkopy a tu a tam nějakou krátkou kombinaci. Ale stále jsme drželi nerozhodný výsledek. Ovšem deset minut před koncem se soupeři podařilo naši obranu prolomit. Na penaltě se uvolnil záložník soupeře a střelou k tyči otočil výsledek utkání ve prospěch hostí. A uplynulo jen pár minut a tato situace se opakovala. 1:3.

Bohužel zakončení jinak úspěšného podzimu se nám příliš nepovedlo. A aby toho nebylo málo, přišli jsme o Vojtu Kunčického, který si po souboji s protihráčem a následném pádu zlomil klíční kost. Tímto mu přejeme brzké uzdravení a doufáme, že na startu zimní přípravy nebude chybět.

U13

FC ODRA - Nový Jičín 0:6

Hodnocení trenéra Kováče:

Dnešní poslední domácí utkání v podzimní části sezóny se nám herně nepovedlo.

Před začátkem utkání jsme kluky nabádali k aktivní hře na míči, po ztrátě míče k rychlému napadání soupeře a hlavně aby nezaspali začátek utkání.

Prvních 10-15' se nám dařilo hrát aktivně, kdy jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, ale bez změny skóre na naší straně, místo toho pak přišel první gól soupeře a domácím hráčům jakoby došel dech. Ještě za stavu 0:2 se kluci nabudili k větší aktivitě, ale místo proměněných šanci se soupeři podařilo odskočit ještě do půle na hrozivý stav 0:4.

V druhém poločase jsme pokračovali v pomalé hře, bez osobních soubojů. Kolem 40' kluci opět zkusili zatlačit a získat alespoň čestný úspěch ,ale jako už v první poločase místo gólů přišel trest. Konečný výsledek 0:6 mluví za vše..

1.kolo, MěP starší žáci

U15B

Klimkovice - FC ODRA 1:8

Branky: 3xSikora, 2xPinkava, Krátký, Perdykula, Guřan

Hodnocení trenéra Guřana:

Utkání v Klimkovicích nezačala úplně nejlépe naše obranná čtyřka. Kluky učíme, aby i spolu s gólmanem, hráli pokud možno konstruktivní rozehrávku, ta však v úvodních minutách brala za své a kluci tropili spoustu chyb, částečně i díky terénu, který byl plný spadaného listí, s trochu vyšší trávou, ale především díky své herní nekvalitě, zdánlivě drobným nepřesnostem v přihrávkách, špatnému vyhodnocení situací s malou komunikací, špatnému prvnímu doteku apod. Toto muselo zákonitě vést k inkasování branky a taky to tak dopadlo.

Nicméně nechtěli jsme panikařit a sklouznout k nakopávání dlouhých míčů, proto jsme se obrnili trpělivostí, neboť záložní řada a útok si vypracovávali poměrně dost šancí a byla jen otázka času, kdy dostaneme vítězství na naši stranu a obrana si daný styl hry prostě musí zažít a naučit. Brzy se podařilo vyrovnat a jít do vedení díky brejkovým akcím a rohovým kopům.

V druhé půli se opět projevila naše fyzická kondice, kdy soupeřům často již dochází síly, ale naši kluci je často uběhají a tím, jak soupeř klade menší odpor, začnou si i víc věřit, lépe kombinovat a produkovat místy i koukatelný fotbal.

Za druhý poločas bychom chtěli kluky pochválit, a to i obranu a brankáře, kteří se stále snažili zkoušet konstruktivní rozehrávku a kombinaci, i přes úvodní nezdary.

Rovněž děkujeme rodičům, kteří dlouhodobě chodí v hojném počtu na zápasy B týmu a tvoří výbornou partu a takto nyní dorazili i do Klimkovic a vytvořili nám prakticky domácí prostředí a všichni si to snad i užili.