25. kolo Fortuna MSFL: FC ODRA Petřkovice – SK Jiskra Rýmařov 1:3 (0:1)

Napsal uživatel DuKas dne 20.05.2019 - 07:36

Utkání 25. kola petřkovické ODŘE proti zachraňujícímu se Rýmařovu vůbec nevyšlo. Hosté přijeli do Petřkovic hodně nabuzení a vyšel jim hned úvod utkání. Z první standardní situace již ve druhé minutě se prosadil hlavou Šupák – 0:1. Úvod jako ze zlého snu. Na podmáčeném terénu se domácím nedařila kombinace, navíc hosté se prezentovali velmi agresivním způsobem hry, který našim hráčům nevoněl. Hra byla kouskovaná častými fauly, z prvního poločasu se až příliš času nehrálo, a tak se ani domácí nedostali do pořádného tempa. Tento vývoj hrál do karet hostům, kteří pozorně bránili a čekali na případný kontr. Do konce první půle již branka ani na jedné straně nepadla. Úvod druhé půle začal zvýšenou aktivitou ODRY, která se hnala za vyrovnáním. To se jí povedlo v 54 minutě, kdy individuální akci zakončil parádním zakončením na zadní tyč Szotkowski – 1:1. Naděje na zvrat byla ale za minutu pryč. Velkou chybu domácí defenzivy využil hostující Kundrátek, který zůstal osamocený před Godulou a neměl problém poslat hosty opět do vedení  - 1:2. Ještě hůře bylo po dalších 10 minutách, kdy opět nedůraz před vlastní brankou potrestal svým druhým gólem v utkání Šupák. Domácí ODRA se již do konce utkání nedokázala prosadit, a tak si hosté odvážejí z Petřkovic všechny body. Jelikož všichni tři pronásledovatelé na špici tabulky svá utkání vyhráli, srovnaly se čtyři týmy na 51 bodech, naší ODŘE patří třetí pozice. Ve šlágru příštího kola jedeme na půdu čtvrtého celku soutěže, MFK Frýdek Místek.

FC ODRA Petřkovice – SK Jiskra Rýmařov 1:3 (0:1)

Branka FC ODRA: 54´ Szotkowski

Sestava FC ODRA: Godula - Neumann, Honiš, Velner, Sporysz (82´ Plesník), Ptáček (76´ Mládek), Baranek, Tomšů, Smékal, Kania (57´ Moučka), Szotkowski