20. kolo Fortuna MSFL: FK Hodonín - FC ODRA Petřkovice 3:1 (1:1)

Napsal uživatel DuKas dne 09.04.2018 - 08:17

FK Hodonín - FC ODRA Petřkovice 3:1 (1:1)

Vstup do utkání se petřkovickým povedl náramně. Ve čtvrté minutě vrátil přetažený centr Smékala Staněk před bránu na volného Lokšu, který hlavou míč uklidil do sítě – 0:1. Vedení nám však nevydrželo dlouho. Již v sedmé minutě se před brankou Chvěji ocitl zcela osamocený Sasín, a srovnal na 1:1. V následujících minutách diváci moc vzruchu neviděli. Rubého slabá střela v 15 minutě domácího gólmana neohrozila, o minutu později kryl střelu na opačné straně nadvakrát Chvěja. Ve 27 minutě se na poslední chvíli blýskl obranným zákrokem Polášek, když vykopl míč před již zakončujícím domácím hráčem. Ve 33 minutě lízl Lokša na první tyči roh Rubého nad. O dvě minuty později Staněk z rohu hlavou opět netrefil prostor mezi tyčemi. Další šance již první poločas ani na jedné straně nepřinesl. Zřejmě zlomovým momentem utkání byla situace z 52 minuty, kdy k překvapení všech skončil nákop/centr domácího Fojtíka z velké dálky v šibenici překvapeného Chvěji. Nešťastný moment posadil domácí na koně. O šest minut později šel Smékal nešikovně do souboje v pokutovém území, srazil domácího hráče, za co následoval pokutový kop. Ten proměnil domácí Hesek – 3:1. Od tohoto momentu si domácí celkem v pohodě hlídali vedení, Odře se nedařila kombinace, nedostávala se do nebezpečných prostor a situací. Korigovat výsledek mohl Latocha, jenže v 77 minutě pálil mimo a v jasné šanci v 79 minutě minul hlavou Lokšův centr. Byť se ani domácí Hodonín neprezentoval nijak oslnivým výkonem, větší bojovnost, trocha štěstí a také individuální chyby na naši straně jim stačily k zaslouženému vítězství.

Branka FC ODRA: 4´ Lokša

Sestava FC ODRA: Chvěja - Polášek, Wozniak, Holiš, Sporysz, Staněk, Rubý, Baranek, Smékal, Latocha, Lokša - střídali Václavík, Ptáček, Szotkowski