Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

18. kolo Fortuna MSFL: FC Odra Petřkovice – TJ Valašské Meziříčí 3:1 (0:1)

Napsal uživatel DuKas dne 26.03.2018 - 07:21

Úvodní utkání jarní části naši fotbalisté zvládli, byť utkání na svou stranu zlomili až na poslední chvíli. Úvodních patnáct minut byla Odra aktivnějším týmem, v náznacích šancí ale hráčům v případě Smékala, Ptáčka a Szotkowského chyběla přesnost. Hosté se nikam nehnali, pozorně bránili a čekali na svou příležitost. Nebezpečné byli i jejich rohové kopy, naštěstí z nich nezapršelo. Studenou sprchou byla pro domácí situace ze 40té minuty, kdy hosté využili chyby Goduly při odkopu a šli do vedení. Do poločasu mohlo být ještě hůře, hostující Gomola ale hlavou přestřelil. Do druhé půli nahradil Ptáčka Latocha. Odra se pokoušela o dobití obrany ValMezu, ale moc se jí nevedlo. Do žádných velkých šancí je obrana hostí nepouštěla. A tak se v 57 minutě odhodlal ke střele z velké dálky novic v sestavě Rubý, a utěšenou střelou nedal gólmanovi hostí šanci – 1:1. domácí se ještě více zakousli do soupeře, vytoužený gól ale nepřicházel. K rozhodujícímu momentu domácím pomohl hostující obránce, který šel nešikovně do souboje se Smékalem, ten byl ve vápně faulován a kopala se penalta. Odpovědnost na sebe vzal střídající Lokša a poslal domácí v 85 minutě do vedení. Poté hosté začali hrát vabank, což domácí pohlednou akcí na jeden dotek po ose Smékal, Rubý a zakončující Latocha využili a stanovili konečné skóre 3:1.

FC ODRA Petřkovice – TJ Valašské Meziříčí 3:1 (0:1)

Branky FC ODRA: 57´ Rubý, 85´ Lokša (z pen.), 89´ Latocha

Sestava FC ODRA: Godula - Švancer, Honiš, Holiš, Sporysz - Ptáček (46. Latocha), Rubý, Baranek, Václavík - D. Smékal (90. Regec), Szotkowski (62. Lokša)