Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Vítězný turnaj v Ludgeřovicích

Napsal uživatel JiLav dne 27.09.2013 - 13:37

V neděli 22. září se zúčastnilo naše družstvo starší přípravky turnaje v Ludgeřovicích. Pro naše hráče to byla obrovská výzva, nejen obhájit loňský titul, ale také oplatit Ludgeřovicím vítězství na turnaji O pohár petřkovických legend. Naštěstí se vše podařilo, ale nepředbíhejme. Turnaj měl být za účasti 6 týmů, bohužel se nedostavil Bohumín, takže hrálo pouze 5 mančaftů. Petřkovice narazili postupně na Hať (4:0), Šilheřovice (7:1), Darkovičky (8:0) a v posledním nervy drásajícím zápase na Ludgeřovice. Toto utkání bylo pořadateli turnaje přesunuté na závěr celého turnaje, protože se jednalo o finále dvou neporažených týmů. Ludgeřovice se dostaly velmi rychle do vedení a od té doby byly horším celkem. Naši bušili, bojovali, vrhali se do střel. Nakonec se to podařilo a minutu před koncem vyrovnal na 1:1 Jakub Kusák nechytatelnou střelou. Šlo se tedy na penalty. Soupeř neproměnil ani jednu, takže nám stačilo jednu proměnit a mohlo propuknout obrovské nadšení. K vidění byly i slzy. Krásný turnaj, zakončený v takto dramatickém finále byl odměnou všem hráčům i rodičům, kteří do Ludgeřovic dorazili. 

Sestava: Handlíř - Kusák, Večerek, Sobek, Sobková, Kudělásková, Lindner, Fekete

Branky: Kusák a Lindner 6x, Sobek 4x, Večerek 3x, Kudělásková 1x

Trenéři: Kusák, Bodžár, Šabacký

Trenér Kusák: Svým ovečkám jsem věřil od první do poslední minuty turnaje. Je to neopakovatelný pocit. Úžasný turnaj s úžasným družstvem. Můj první vyhraný turnaj, kdy jsem nebyl na hřišti, ale pouze na lavičce, i když někdy jsem chtěl vystřelit či zablokovat střelu. Hráčem utkání jsou pro mě všichni, protože jeden bez druhého by to nezvládli.

kategorie