Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Turnaj: O pohár města Ostravy

Napsal uživatel JiLav dne 19.11.2013 - 12:16

Dne 17.11.2013 se hrál jako každý rok halový turnaj mladších žáků ročník narození 2002 a mladší O POHÁR MĚSTA OSTRAVY.

Tuto výbornou sportovní akci pořádá MĚFS OSTRAVA a účastní se ho kromě ligových týmů (Baník Ostrava, Vítkovice) nejlepší týmy z Ostravy.

Dnes jsme od začátku šli za vítězstvím a chtěli si dokázat i ukázat, že fotbal v Petřkovicích děláme dobře.
Turnaj se hraje moderním způsobem (tak jak turnaje výběrů obce a krajů) a to tak, že první je mužstvo, které vsítí nejvíce gólů.

V základní skupině jsme porazili Starou Bělou 3:2Pustkovec 7:0 a prohráli s Vřesinou 0:1. Postoupili jsme do finálové skupiny a odehráli ji s těmito výsledky Poruba (Vítkovice) 1:4, Vřesina 5:3 a Hubina 7:2.

Zaslouženě jsme tak brali první místo a k tomu individuální cenu pro nejlepšího střelce turnaje, která patří Davidu Holišovi.

Trenéři výběru ihned nominovali naše čtyri hráče, (Konupčík, Holiš, Bystroň, Daniš) aby reprezentovali Ostravu v souboji měst v Moravskoslezském kraji. Kromě výše jmenovaných se o obrovský úspěch zasloužili  tito borci: Kaňák, Handlíř, Sobková, Haas, Lindner, Randýsek.

Hodnocení trenéra Holiše: Minulý ročník jsme byli "zklamáni" třetím místem a kluci už sami věděli, že lepší a prestižnější halový turnaj si nezahrají. Od první minuty dřeli a každého soupeře si dovolím tvrdit přehrávali. Bohužel potřebujeme strašně moc šancí na jeden gól. Sice jsme získali trofej pro nejlepšího střelce ,ale můj osobní názorje takový, že jsme měli i nejlepšího hráče turnaje - Daniše a nejlepšího brankáře Kaňáka (který jako jediný gólman chtěl hrát). Pochválit musím všechny hráče hlavně ročník 2003 a 2004, kteří budou tento turnaj hrát příští rok pevně věřím, že nasbírali spoustu zkušeností. 
 
Musím ještě zmínit,že toto vítězství patří Tondovi Lyčkovi, který s námi nemohl hrát, protože dostal před 14 dny sádru na ruku.
kategorie