Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

FC ODRA Petřkovice opět po roce navštívila dětské oddělení Vítkovické nemocnice

Napsal uživatel DuKas dne 20.12.2017 - 08:00

FC ODRA Petřkovice z.s. potřetí před koncem kalendářního roku uspořádala sbírku pro dětské oddělení Vítkovické nemocnice. Tentokráte se jednalo o finanční sbírku, která měla velký ohlas a zapojilo se do ní spoustu našich členů a jejich rodičů.

Ve spolupráci s primářem dětského oddělení Vítkovické nemocnice MUDr. Janem Boženským se pak za vybraný finanční obnos, který činil krásných 12.000 Kč, pořídili dětské hrací podložky. K předání podložek, kterého se za náš klub účastnili člen výboru Dušan Kašický, trenér mládeže a člen výboru Martin Herold a člen A týmu Roman Holiš, došlo v úterý v podvečer přímo na dětském oddělení.

Zástupci našeho klubu si v doprovodu personálu dětského oddělení mohli prohlédnout vkusně zařízené, útulné prostory, ve kterých je dětským pacientům poskytována ta nejlepší péče. Mohli se tak na vlastní oči přesvědčit, kde najdou dětské podložky využití.

Děkujeme všem, kteří se finanční sbírky účastnili, panu primáři a personálu dětského oddělení za příjemné povídání a občerstvení. Věříme, že na tato již tradiční setkání navážeme i v příštím roce.

Za FC Odra Petřkovice 

Dušan Kašický

kategorie