Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

LANDEK CUP 2021 opanovala SK Řetězárna Česká Ves před TJ Valašské Meziříčí a FK Krnov

Napsal uživatel DuKas dne 18.10.2021 - 16:30

11. ročník LANDEK CUPU je za námi a je nutno říct, že byl povedený. Základem takové venkovní akce je počasí, a to nám letos i přes již pokročilý datum v kalendáři přálo. Byť se už hráči a hráčky musely trochu přiobléct. 

Svými výkony se však brzy po ránu dostali do provozní teploty a předváděli mnoho krásných kombinací, individuálních akcí, obranných zákroků, krásných střel, branek, ale i zákroků brankářů. Slavnostního zahájení se účastnil patron turnaje, současný trenér Baníku Tomáš Galásek, který pak udělal účastníkům radost společnou fotkou, či podepsanou kartičkou.

Po ukončení základních skupin se startovní pole rozdělilo do dvou skupin a hrálo se o konečné umístění. Vyvrcholením turnaje bylo finálové utkání, které bylo velice dramatické. Ještě minutu před koncem bylo blíže celkovému triumfu Valašské Meziříčí, ale Česká Ves to nevzdala a mohutným finišem a dvěma brankami bravurně zvrátila průběh finále na svojí stranu. Skvělý obrat. Po konečném hvizdu již mohly propuknout oslavy hráčů České Vsi. 

Závěrečného předávání cen se účastnila také legenda českého fotbalu, pan Zdeněk Nehoda, předseda FC ODRA Petřkovice Petr Táč a šéftrenér mládeže FC ODRA Martin Herold.

Děkuji všem týmům za perfektní přístup, včasný příjezd a dodržování pravidel, to také není vždycky samozřejmostí. Děkuji také všem pořadatelům, kteří se podíleli na organizaci, jmenovitě musím zmínit Martina Herolda, Marcela Turka, Rosťu Turka a Libora Vašicu, bez kterých by to jednoduše nešlo.

Těším se na setkání s Vámi opět příští rok při 12. ročníku LANDEK CUPU 2022.

Za organizátora

Dušan Kašický - člen VV

kategorie