Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

O pohár petřkovických legend

Napsal uživatel JiLav dne 18.08.2013 - 11:03

Dobrý den, rád bych vás informoval o tom, co se u nás v Petřkovicích chystá. Konec prázdnin je již po třetí spojený s oslavou fotbalu. Poslední prázdninový den, alespoň podle kalendáře (31.8.), nás čeká turnaj Starší přípravky. Turnaj bude zahájen v osm hodin a končit bude v odpoledních hodinách. Patronem, a také jednou z legend fotbalu v Petřkovicích, bude Pavel Korner. Hrát budou hráčí narození 1.1.2003 a mladší. Těšit se mezi mužstvy můžete na takové esa jako ŠSK Bílovec, Baník - dívky, Vítkovice, Smilovice a samozřejmě mnohé další. A samozřejmě také bohatý doprovodný program.

Další turnaj bude pod patronádou pana Jiřího Dřevjaného. Ten se postará, aby vše probíhalo jak má dne 8.9. na turnaji mladší přípravky. I tady máte možnost shlédnout špičku Moravskoslezského kraje. Mužstva jako jsou Kravaře, Poruba, Albrechtice a Slovan Havířov jsou tou nejlepší pozvánkou.

Na tento den je naplánován opravdu velmi široký doprovodný program, takže určitě neváhejte a vemte celou svou rodinu. Děti se mohou těšit na skákací hrad, na akrobatické vystoupení modelů vrtulníků, Městskou jízdní policii a možná příjde i kouzelník :D

"Vstupný je dobrovolný, v kase nikdo není", jak zpívá Michal Malátný ze skupiny Chinaski. Takže se nemusíte bát ani vysokých nákladů, prostě se jen pojďte dobře pobavit a užít si ten skvělý fotbalový pocit.

Turnaje se odehrají pod záštitou starosty obce Petřkovice a VZP ČR, hlavního partnera turnaje.

Lavický Jiří, trenér mladší přípravky, spoluorganizátor turnajů

kategorie