Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Loučení s číslem 5, loučení s Davidem Levčíkem v sobotu v zápase s HFK Olomouc

Napsal uživatel DuKas dne St, 05/31/2017 - 10:41.

Sobotní utkání s 1. HFK Olomouc nabývá na významu skutečností, že se v něm bude loučit s naším dresem petřkovická legenda, fotbalový básník, playmaker David Levčík. Byť se vzhledem k úternímu utkání se Zlínem B nejedná o úplně poslední utkání Davida v našem dresu, rozlučku klub naplánoval již na sobotní utkání s HFK.

Chceme tím vyjádřit poděkování, vzdát hold a vyjádřit respekt hráči, který bojoval za naše barvy v časech lepších, i horších. Příchod Davida do FC Odra se datuje v sezoně 2004/2005, kdy klub působil v krajském přeboru. Od začátku působení se stal klíčovým hráčem, vůdcem nejen na hřišti, ale i v kabině. Zažil s klubem časy horší, ale zejména ty lepší. Poslední sezony se významně podílel na dvou postupech ve dvou letech, nejprve z krajského přeboru do divize, následně z divize do moravskoslezské ligy. I v této soutěži prokazuje svůj nezanedbatelný přínos pro tým.

David Levčík přišel do Petřkovic z Hlučína v sezoně 2004/2005. Celkově tak strávil David v Petřkovicích krásných 13 sezon, odehrál 346 soutěžních utkání (z toho v krajském přeboru 280, v divizi E 28, v MSFL 28 a 10 pohárových utkání), v nichž nastřílel 27 branek, dalších nespočet jich svojí pověstnou skvělou kopací technikou pro své spoluhráče připravil.

Přijďte se i Vy rozloučit s populárním „Lečkem“ a připravit pro něj standing ovation.

FC Odrakategorie: