Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne 25.03.2024 - 09:14

Branka: 42' Horský

Sestava: Kilian - Petruška, Ulmann, Pinkava (C), Holenka (46'), Hýbl (86'), Raška (80'), Lacina (75'), Káňa (75'), Važík, Horský

Střídali: Bína (46'), Bok (75'), Barč (75'), Svoboda (80'), Zapletal (86')

Hodnocení trenére Herolda:

Do utkání jsme vstoupili aktivně a vytvořili si příležitosti. I když jsme dostali v 7 minutě gól po naší špatné kombinaci a ztrátě míče, pokračovali jsme v aktivní hře. Bohužel druhý gól jsme obdrželi po chybě, kdy poslední nezajištěný hráč jde nesmyslně do kličky. Tyto dva góly jsme soupeři darovali. Od tohoto okamžiku se soupeř uklidnil a naopak na naše kopačky se vkradla nervozita, i když jsme se snažili hrát stále aktivně, už jsme se do šancí nedostávali jako v prvních cca 18 minutách. Soupeř během první půle zvýšil na 3:0, kdy jsi odhlavičkovaný míč z pokutového území našel za hranici šestnáctky nikým nehlídaný domácí hráč. My jsme před přestávkou korigovali na 3:1. A to nám dalo nějakou naději do druhého poločasu.

V kabině jsme si řekli, že se vyvarujeme chyb a zkusím ještě ze zápasem něco udělat. Druhý poločas už jsme se vyvarovali fatálních chyb. Pár příležitosti bylo na obou stranách. Soupeř rozhodl utkání dvěma slepenými góly v 65 a 67 minutě.

Hráči byli pochválení od trenérů hostí za těch prvních 15 18 minut, kdy jsme hráli pěkný fotbal, ale po naších chybách darujeme soupeři dva góly. Bohužel fotbal se hraje na góly. My se na ně strašně nadřeme a nemáme v týmu žádného vyloženého střelce.

V neděli 31.3. v 10:00 nás čeká další soupeř z čela tabulky Horní Suchá.