Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

U13 na FORSA BŘECLAV CUPU jedenáctá

Napsal uživatel DuKas dne 11.07.2022 - 08:44

Ve dnech 11.-12.6. 2022 se petřkovická kategorie U13 zúčastnila velmi dobře obsazeného turnaje v Břeclavi. Turnaj byl pojat hlavně jako rozlučka s ročníky 2009, takže jsme společně vyrazili už v pátek 10.6.2022 společně s rodiči autobusem směr Apollo kemp u Lednice.

První den byly na pořadu skupinové fáze. Chlapci, jako již tradičně, přistupovali ke každému utkání velmi poctivě a bojovně. Z prvních dvou utkání jsme získali pouze bod, i z důvodu neproměňování šancí. Ve třetím utkání náš tým postihlo zranění gólmana, který, jak se později ukázalo, si zlomil ruku. Do branky musel hráč z pole, a i když se velmi snažil a v mnoha situacích nás podržel, tak absence brankáře a nakonec i obránce, který musel do branky, byly nakonec hodně znát. V dalších utkáních jsme opět bojovali, jedno utkání jsme vyhráli, ale další jsme těsně prohráli. Takže do dalšího dne jsme se kvalifikovali do stříbrné skupiny.

V nedělní části, které se opět hrálo za velkého vedra, jsme uhráli 5 bodů, což stačilo na konečné 11. místo. Vzhledem k tomu, že se nakonec ukázalo, že kluci hráli proti o 1-2 roky starším soupeřům, kteří nezřídka hrají vyšší soutěže, je třeba před našimi borci smeknout. Všech 11 utkání ve dvou dnech odehráli i ve velkém horku bojovně a i po dalších zraněních nerezignovali a pořád hráli na hranici svých možností.

Tímto bych rád poděkoval všem hráčům a také rodičům za přístup ne jen na tomto turnaji, ale i za celou sezónu. S částí kluků z ročníku 2009 a jejich rodičů se uvidíme i příští sezónu v kategorii U15, kterou s trenérem Jardou přebíráme a těšíme se na další spolupráci.

 

Další foto z turnaje:

https://photos.app.goo.gl/eKexP3ZLfZBPiWKP8

 

Stránka turnaje:

https://www.facebook.com/mskbreclavcup

Radim Heinz - trenér U13

kategorie