21. kolo KS ml. žáci sk. A: Dolní Benešov - FC ODRA 1:11 (1:6)

Napsal uživatel DuKas dne 18.05.2022 - 08:27

Dolní Benešov - FC ODRA 1:11 (1:6)

Branky FC ODRA: Guřan, Pawelek, Plaček po 2, Škabraha, Kotásek, Němec, Vaněk, Vykoukal

Trenér U13, Radim Heinz: Dne 8.5.2022 sehrála naše U13 venkovní utkání proti Dolnímu Benešovu. Na podzim jsme se stejným soupeřem remizovali, takže i přes šestizápasovou neporazitelnost byl výsledek značně na vahách. V teplém počasí jsme vstoupili do utkání velmi dobře a už ve 4. minutě jsme otevřeli skóre Adamem Bechným. Udržovali jsme si převahu, ale z ojedinělého přímého kopu jsme inkasovali. Střelu brankář Pyš pouze vyrazil, útočník soupeře byl u míče dříve a nás gólman ve snaze míč opět získat, fauloval. Penalta. I když Pyš vystihl stranu, kam míč z penaltového puntíku mířil, a dokonce si na něj sáhl, balón se do sítě přece jen dostal. Mé obavy jako trenéra, že tým znervózní, se ukázaly jako liché. Tým šlapal na jedničku. Už za 4 minuty od penalty jsme strhli vedení na svou stranu zásluhou Guřana. Pak už na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. Jsem rád, že i přes výrazné vedení jsme nepřestali hrát kombinační fotbal a svého soupeře jsme k ničemu nepustili. Konečný výsledek se ustálil na stavu 11:1 pro Odru. Nutno dodat, že domácí měli jen jednoho hráče na střídání a někteří již měli v nohách zápas za U15, který se hrál bezprostředně před naším utkáním. To ovšem nijak nesnižuje výkon našich chlapců, kterým právem patří pochvala.