Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Představujeme nové tváře v A týmu FC ODRA Petřkovice

Napsal uživatel DuKas dne 11.03.2019 - 14:36

Jak jsme již minulý týden avizovali, je načase si představit nové tváře v kádru a týmu pro jarní část sezony MSFL. Svými výkony v přípravě si o místo řekla trojice mladých hráčů.

Dominik Tomšů

Věk: 23 let

Post: záložník, útočník

Číslo dresu: 5

Dominik je odchovancem ostravského Baníku, kde prošel všemi mládežnickými kategoriemi. Do listopadu 2015 nastupoval v juniorské lize. Na podzim 2016 se přesunul do Karviné, kde působil v tamní juniorce. Po zranění se pak vrátil na hřiště v dresu Heřmanic v krajském přeboru a zasloužil se o postup do DIVIZE. Ve čtrnácti divizních utkáních nastřílel čtyři branky. V jarní části budeme tohoto hbitého a dobře technicky a rychlostně vybaveného hráče vídat v našem dresu.

Ondřej Moučka

Věk: 18 let

Post: záložník

Číslo dresu: 4

Ondřej je odchovancem MFK Vítkovice. V dorostenecké kategorii působil také pod vedením bývalého trenéra A týmu Ondřeje Smetany. Ve svém mladém věku patří mezi velké fotbalové talenty. Je to klasický krajní záložník s tahem na bránu, dobře technicky vybavený a věří si ve hře 1 na 1. V jarní části bude poprvé působit v „dospělém“ fotbale, a my jsme zvědaví, jestli se Ondřej dokáže výrazněji prosadit.

Ognjan Ognjanov

Věk: 23 let

Post: brankář

Číslo dresu: 1

Ongjan je i přes svůj mladý věk již dost zkušeným gólmanem. Odchovanec vítkovické kopané působil do roku 2016 v mateřských Vítkovicích, kde si kromě MSFL vyzkoušel také působení ve fotbalové národní lize. Od jarní části sezony 2017/2018 působil v divizním Novém Jičín, kde patřil mezi velké opory se stabilní výkonností. Ongjan k nám přichází na přestup a vytvoří silnou dvojici na gólmanském postu společně s Lukášem Godulou.

Všem třem přejeme v našem dresu hodně sportovních úspěchů.

DuKas

kategorie