Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Napsal uživatel RoHol dne Út, 10/10/2017 - 14:11.

Krnov - FC Odra Petřkovice 3 : 2 (0:1)

Góly: Lipina, Hiep

Sestava: Šindler, Kilian - Dulai, Grebeníček, Hlošek, Lipina, Pinkava, Pracuch, Šimo, Adamec, Ji, Barčák, Petruška, Rumpa, Straub, Hiep

Hodnocení: Do zápasu jsme vstoupili aktivně a snažili se hrát z míčem, z čehož pramenil i vstřelený gól do sítě soupeře. Kluci první poločas hráli pěkný fotbal, čímž jsme asi Krnov zaskočili. Druhý poločas už se ukázala síla Krnova. Možná jsme tomu pomohli i naši hrou, kdy jsme neudrželi míč na naších kopačkách. Krnov otočil na 3:1. Kluci se snažili s výsledkem něco udělat a minutu před koncem jsme snížili na 3:2. Bohužel víc času na vyrovnáni jsme už neměli. Klukům patří dík za bojovnost.

Byli jsme i pochválení od trenéra hostů, když se mě zeptal "Jak to, že s takovou hrou, jste tak dole v tabulce? Byli jste jedno z nejlepších mužstev, co tu hrálo." To mě mile překvapilo.