Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

9. kolo Fortuna MSFL: FC Odra Petřkovice - 1.SK Prostějov 0:4 (0:2)

Napsal uživatel DuKas dne Po, 10/02/2017 - 07:32.

FC Odra Petřkovice - 1.SK Prostějov 0:4 (0:2)

Září nebylo pro náš tým měsícem zářným. V šesti utkáních jsme nedokázali naplno bodovat a to tým posunulo až na aktuální 13. příčku tabulky. Utkání s Prostějovem ukázalo rozdíl ve formě obou týmů. Sebevědomí hosté šli do vedení ve 13 minutě po rohovém kopu. Do poločasu ještě své vedení o gól navýšili. Úvodní čtvrthodina přinesla zvýšenou aktivitu Odry, ovšem bez gólového efektu. To v pohodě hrajícím hostům se dařilo i střelecky, a dalšími dvěma brankami v 63 a 86 minutě dali utkání konečnou podobu.

Sestava FC Odra: Chvěja – Polášek, Špavelko, Moskál, Sporysz – Neumann, Holiš (83. Žyla), Leibl (75. Latocha), Hrdlička – Baranek – Lokša