Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Napsal uživatel RoHol dne St, 09/20/2017 - 15:08.

FC Odra Petřkovice - MFK Karviná 5 : 4 (3:4)

Střelci: 2 - Šimo, Masopust, 1 - Ji

Sestava: Šindler, Kilián - Přeček, Dulai, Hlošek, Ji, Pinkava, Masopust, Šimo, Pustelník, Straub, Pracuch, Grebeníček, Adamec, Barčák, Petruška, Hiep

Trenéři: Herold, Michálka

Hodnocení: Zápas proti Karviné byl velmi vyrovnaný. I když jsme vedli 2:0 hosté se nepoložili. Jednou vlastní brankou a třemi Karvinských hráčů hosté otočili na 2:4. Některé branky, které jsme dostaly, byly velmi laciné. Do poločasu jsme snížili na 3:4. O přestávce jsme si řekli, že na ně máme. Ve druhé půli jsme se už nedopouštěli tolika chyb v rozehrávce a při bránění. Zápas jsme otočili bojovností na svou stranu. Za to chci klukům poděkovat, že se nesložili i když prohrávali. Kluci díky. Díky patří i rodičům a fanouškům za skvělou kulisu.