Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Slovo předsedy: Díky za rok 2019

Napsal uživatel DuKas dne 31.12.2019 - 17:09

Dovolte mi v posledním dni roku 2019 poděkovat Všem, kteří se podílí na fotbalovém zázraku jménem FC ODRA Petřkovice.

Ta pohádka stále pokračuje a ne že jen pokračuje, náš klub dosahuje v roce 2019 historického umístění v nejvyšší moravské soutěži (2. místo v MSFL), po podzimní části je opět na 2. místě a zisk 65 bodů za kalendářní rok 2019 je úžasný výsledek, který nemá v této fotbalové vesnici obdoby – važme si toho.

Skvělá práce malé, ale charakterní party, která fotbal dělá zjm. srdcem ruku v ruce s efektivně vynaloženými financemi, bez kterých se fotbal na této úrovni prostě dělat nedá.

Dovolte mi poděkovat za podporu Městu Ostrava, našemu Obvodu v Petřkovicích, našim sponzorům, ale i sám sobě, protože to se občas má.

Chtěl bych poděkovat i Všem našim soupeřům za to, že nás stále motivují pracovat a zlepšovat se.

Díky patří Všem trenérům mládeže a zaměstnancům klubu, protože klub může fungovat jen jako celek, spojení mládeže a dospělého fotbalu je neoddělitelné, jedno podmiňuje druhé, jedno bez druhého není nic.

Jsme jeden klub, jedna parta a hrdí na to, co se v klubu FC ODRA děje.

Víc jak 170 mládežníků, víc jak 20 trenérů, Mirek a Iva Bodžárovi hospodáři, Roman Kusák hlavní pořadatel - vše velmi důležité.

Chtěl bych poděkovat i za krásnou hospůdku s nezaměnitelnou energií a občerstvení U Mokrého rukávu, protože, to dotváří naše prostředí. Sounáležitost a podpora, společné prožívaní úspěchů, díky Monice a Jirkovi st. – celé rodině Holišově.

Pokud mluvím o charakterních lidech tak mám zjm. na mysli kluky, co u nás hráli fotbal a zůstali v klubu působit – Tomáš Urbančík, David Levčík, Filip Smékal, Dušan Kašický – spolu se Slávkem Cirklem – neskuteční borci, kteří fotbal milují, Ondra Smetana do toho dává ještě větší ambicióznost a bez Romana Holiše st. by klub nebyl tam kde je.

Děkuji Všem, věřím, že je Vám v Petřkovicích pořád dobře a že radost z fotbalu si poneseme i v roce 2020.  Je to jen o nás!!!

Krásný rok 2020 Vám přeje Petr Tač – předseda FC

kategorie