Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Preview 15. kola Fortuna MSFL: FC ODRA Petřkovice – SK Líšeň, sobota 10.11.2018, 14:00 hod.

Napsal uživatel DuKas dne 08.11.2018 - 07:47

To nejlepší nakonec, i tak lze s trochou nadsázky nazvat utkání posledního podzimního kola Fortuna MSFL mezi naší ODROU a brněnskou Líšní. Ale taky bychom mohli říct, to nejtěžší nakonec. SK Líšeň je totiž podzimním neohroženým vládcem třetí nejvyšší soutěže. Ze 14 utkání ztratila body pouze ve třech případech, příchuť porážky poznala dokonce jedinkrát. Je nejlepším střílejícím mužstvem a má druhou nejlepší obranu. V čele tabulky má osmibodový náskok před druhou Kroměříží, devítibodový náskok před naší ODROU. Tolik statistiky. Jisté je, že před našimi kluky stojí velmi kvalitní soupeř. Naše ODRA má na závěr podzimu taky skvělou formu, poslední čtyři utkání bodovala naplno a vyhoupla se až na bronzovou příčku. A minimálně na ní bude chtít i zimovat. Trenér Smékal pořád nemůže počítat se zraněnými Lokšou, Švancerem, Honišem a Fickem, zbytek kádru je ale v pořádku a je připraven čelit výzvě jménem SK Líšeň. Věříme, že se naši hráči doma předvedou a získají skalp lídra tabulky. Utkání má výkop v sobotu ve 14:00 hod.

Pro diváky klub připravil horký čaj s kapičkou něčeho silnějšího, který si budou moci vychutnat za dobrovolný příspěvek do finanční sbírky pro dětské oddělení Vítkovické nemocnice, kterou klub pravidelně každým rokem pořádá.

Pro platící diváky bude tradičně k dispozici zápasový zpravodaj. V poločasové přestávce proběhne losování ze vstupenek o cenu, kterou do losování věnoval JAN JANČÍK – POTRAVINY U JANA

Přijďte povzbudit petřkovickou ODRU v posledním utkání před zimní pauzou.

DuKas

kategorie