Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Reporty z utkání mládeže z minulého týdne 3.6. 9.6.2024

Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne 11.06.2024 - 11:11

Krajský přebor dorostenců

U19

Krnov – FC ODRA 2:4

Branky: 2 x Štirba (43‘, 58‘), Horský (30‘), Lacina (56‘)

Sestava: Kilian – Heinz R. (Krejzl 46‘), Petruška, Pinkava (K), Svoboda, Lacina, Raška, Štirba, Kaňa (Zapletal 88‘), Horský, Charitonidis

Náhradník: Lech

Hodnocení trenéra Herolda:

Po nevydařeném utkání v Bruntále, jsme tentokrát zavítali na hřiště Krnova, který je v tabulce před námi. Do zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně, prezentovat se hrou po zemi, využívání krajních prostor a zvýšenou střelbou, což se nám i dařilo. Krnov se prezentuje podobným stylem hry, jako chceme předvádět i my, což nám vyhovuje a v utkání to bylo znát. Hrál se pohledný fotbal, kdy my jsme měli pár zakončení z poza šestnáctky, které šli bohužel mimo, nebo neměli potřebnou razanci. Soupeř byl vyrovnaný a měl také pár možností. Do vedení jsme se dostali v 30‘, ale Krnov skoro vzápětí v 33‘ utkání zremizoval. Před poločasem v 43‘ jsme se ujali opět vedení 2:1 a tak se šlo i do přestávky.

V kabině jsme si řekli, že budeme hrát pořád stejně napadat rozehrávku soupeře, což domácím činilo problémy, budeme pokračovat v presinku a snažit se hrát po zemi. Zápas se odvíjel podobně jako v první půli, ale bohužel jsme v 53‘ dostali branku a bylo srovnáno 2:2. Po dalších dvou povedených akcích v 56‘ a 58‘ jsme šli do vedení 4:2. Do konce utkání zbývalo dost času, ale my jsme se snažili hrát pořád stejně. Pár šancí bylo na obou stranách, ale ani jedna už neskončila gólem, i když Krnov měl jednu 100%. A tak utkání skončilo naši výhrou 4:2.

Opět jsme předvedli fotbal, kterým bychom se chtěli prezentovat. Hráčům patří díky za předvedený výkon.

U17

Krnov – FC ODRA 4:1

 

Krajský přebor žáci

U15

Slavia Opava – FC ODRA 1:5

Hodnocení trenérů Čaly a Heinze:

Po vítězném domácím utkání proti Frenštátu jsme zajížděli do Opavy na poslední venkovní zápas. Podle referencí nás čekal kvalitní soupeř, který potrápil vícero favoritů. Začátek utkání byl z obou stran rozháraný a plný dlouhých míčů, které obě obrany bez problému odvracely. Poté se nám začala dařit kombinace po zemi a na kvalitě hry to bylo poznat. V 9. minutě nás dostal krásným přímým kopem do vedení Kočí. Zlepšená kombinace se rychle projevila a ve 12. minutě hned 2x skóroval Salva. Poločas tedy skončil 3:0 v náš prospěch.
Druhý poločas se zlepšili i domácí a začali nám svou bojovností dělat problémy. V 62. minutě všem snahy o snížení utnul svým gólem Ferfecký. Soupeři se ovšem po naší chybě přece jen podařilo hned za minutu snížit a kdyby za 2 minuty nestál hráč domácích v offsidu, tak to mohlo být 2:4. Místo toho se ale opět prosadil náš tým zásluhou Veselského, který stanovil závěrečné skóre na 5:1 v náš prospěch.
Kluky musím celkově pochválit, nejen za předvedenou hru, ale i za nasazení, se kterým jsme měli v některých zápasech problémy.

U13

Slavia Opava – FC ODRA 15:0

 

Městský přebor žáci

U15B

Malé Hoštice – FC ODRA 2:11

 

Starší přípravka

U11

Vřesina – FC ODRA 9:10

U10

FC ODRA – Ostrava-Jih 3:6

Mladší přípravka

U9

FC ODRA – Velká Polom 9:9

kategorie