Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Report z víkendových utkání mládeže

Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne 03.10.2023 - 08:42

Krajský přebor dorostenců 9. kolo

U19

FC ODRA - Kravaře 4:2

Branky: 2 x Lacina 20', 44', Raška 61', Anders 83'

Sestava: Lech - Svoboda, Ulmann (49), Pinkava (C), Holenka (85), Charitonidis (75), Raška, Lacina, Kaňa (88), Anders(88), Važík

Střídali: Barč (49), Peterek (75), Horský (85), Bok (88), Zapletal (88)

Náhradník: Kilian

Hodnocení trenéra Herolda:

V neděli v 9. kole jsme nastoupili proti vedoucímu mužstvu krajského přeboru z Kravař. Rozehrávka soupeře od brankáře nakrátko na stopery, případně na středního záložníka nám ze začátku dělal problémy, jelikož hráči napadali rozehrávku chaoticky a bohužel jsme už v 7' inkasovali. Po pár pokynech se naše napadáni rozehrávky zlepšilo. Kvalitním postavením v obraném bloku, jsme soupeře nepouštěli do vyložených příležitostí a přinutili soupeře k nákopům, na co jsme od něj zvyklí z loňské sezóny. Naopak my jsme se začali dostávat do hry a ve 20' jsme vyrovnali. První půle přinesla příležitosti na obou stranách, ale šťastnější o jednu branku šli do kabin domácí, když před koncem poločasu zvýšil za přispění hostujícího brankáře svou druhou trefou v utkání Lacina.

V druhé půli plnili hráči pokyny, které jsme si řekli o přestávce v kabině. Soupeř předváděl svojí rozehrávku a kvalitním plněním pokynů jsme je nepouštěli do hry a nutili je k nákopům, které jsme bravurně zvládali pohlídat. Tím jsme se dostávali do hry a soupeře přehrávali. V 61' jsme zvýšili na 3:1 a ještě více se uklidnili. V 83' jsme zvýšili už na 4:1 a čekali jsme, že zápas dohrajeme v poklidu. Bohužel po faulu před šestnáctkou soupeř korigoval z přímého kopu na konečných 4:2. 

Po dlouhé době jsme vstřelili i nějaké branky. Ale nutno podotknout, že jich mohlo být i více. Kluci po utkání proti FM vědí, že můžou hrát proti komukoliv. Další utkaní nás čeká v neděli v 10:00 na horké půdě v Darkovičkách.

U17

FC ODRA - Kravaře 3:2

Branky: Kaňa, Ondo, Barč

 

Krajský přebor žáků 9. kolo

U15

Baník Albrechtice - FC ODRA 1:3

Branky: 2 x Salga D. Němec

Utkání se předehrávalo 20.9.2023

U13

Baník Albrechtice - FC ODRA 11:2

Branky: Chobot, Hrubý

Hodnocení trenérů Chobota a Kováče:

Zápas hraný na fotbalovém hřišti FK Baník Albrechtice se hrál za vydatného deště a opět ve slepené sestavě, jelikož tým stále bojuje s nemocemi a také dovolenými a výlety hráčů. Začátek utkání se nám hrubě nepodařil a prvních 20 minut bylo na hřišti jen jedno družstvo. Těchto zmiňovaných 20 minut v podstatě rozhodlo o tom, že 3 body za vítězství zůstanou na domácím hřišti. Naši hráči na hřišti nebojovali, nenabízeli se, propadali v osobních soubojích a nechávali soupeři příliš mnoho času a klidu v zakončení. Další část 1. poločasu se pak trošku srovnala, ale soupeř přidal ještě 2 branky. Po zhodnocení 1. poločasu trenéry, vstoupili naší hráči do druhé půle úplně opačně než v prvním poločase a se soupeřem hráli vyrovnanou partii , kdy jediné co můžeme hráčům vytknout za druhou půli jsou individuální chyby jednotlivců a neproměněné šance našich hráčů. Pozitivum zápasu je, že se nám ukázali hráči mladší kategorie a někteří hráči ročníku 2012 ve výkonosti začínají stoupat, ale stále to chce ještě dost práce, času a trpělivosti....

kategorie