4. kolo Fortuna MSFL: MFK Vyškov - FC ODRA Petřkovice 3:0 (2:0)

Napsal uživatel DuKas dne 23.08.2018 - 14:48

ODRA do utkání nevstoupila špatně, v první půl hodince se dostala také do několika nadějných příležitostí, ale žádná z nic brankou neskončila. Domácí Vyškov byl také nebezpečný, ale své první příležitosti neproměnil. Zlom v utkání nastal mezi 35´ a 40´ minutou, kdy domácí dvakrát udeřili, byť gólové akce nevpadali nijak dramaticky. Domácí M. Vintr ale předvedl skvělé zakončení a dvakrát obstřelil z hranice velkého vápna bezmocného Godulu. Ve druhé půli si již domácí zkušeně vedení hlídali a nepouštěli naše hráče do žádných vyložených brankových příležitostí, byť oderským nelze upřít snahu. Domácí ale byli silní v osobních soubojích a koncentrovaní v defenzivní činnosti. Definitivní tečku v utkání přidali domácí v samém závěru, kdy na konečných 3:0 pečetil O. Vintr.

Hodnocení trenéra FC ODRA: ,,Promrhali jsme pasáž, kdy jsme mohli utkání zvrátit na svojí stranu. Jenže šancemi jsme pohrdali. Měli jsme čtyři nebo pět příležitostí, a kdybychom alespoň některou z nich proměnili, byl by vývoj samozřejmě jiný. Takže když vám soupeř dá takové příležitosti a vy je nepotrestáte, tak zákonitě pykáte vy. To se taky stalo. Domácí dali dvě pěkné branky a ne že by bylo po zápase, ale za tohoto stavu a s tak kvalitním soupeřem to pro nás už bylo moc těžké," zhodnotil utkání trenér Odry Ondřej Smetana.

MFK Vyškov - FC ODRA Petřkovice 3:0 (2:0)

Sestava FC ODRA: Godula - Ficek, Sporysz, Neumann (70´ Regec), Baranek, Kania, (51´Chlopek), Smékal, Mládek, Rychlý, Plesník, Szotkowski