Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Mladší přípravka nezahálí

Napsal uživatel JiLav dne 09.06.2014 - 21:33

I tento víkend byl ve znamení turnaje mladší přípravky. Tentokráte jsme zavítali na půdu Slavie Třebovice. Turnaj to byl pěkný, velmi dobře zorganizovaný, bez dlouhých průtahů, jen velká škoda, že to opět dopadlo námi neoblíbenou bramborou.

Ve skupině jsme se postupně střetli s Porubou, domácími Třebovicemi, FC Baníkem Ostrava - modrým týmem a LKS Tworkówem (Opole). 

FC Odra - Fotbal Poruba 6:1

FC Odra - Slávie Třebovice 6:3

FC Odra - FCB Modrá 7:1

FC Odra - LKS Tworków 1:5

Po prohře s pozdějším vítěžem turnaje (uhráli jsme s ním nejlepší zápas, ve finále porazil Baník 11:1) jsme obsadili ve skupině druhé místo a čekali, jak to dopadne ve skupině B a koho vyzveme v souboji o třetí místo. Turnaj se totiž hrál podle umístění ve skupině. Klíč 1A-1B, 2A-2B, 3A-3B, 4A-4B a 5A-5B. Nakonec našim soupeřem byl TJ Sokol Pustkovec. Kluci hrající soutěž U9, o dvě hlavy vyšší než naši svěřenci se zdáli jako velmi těžký oříšek. Nicméně kluci vstoupili do utkání odhodlaně se porvat se soupeřem a celých 16 minut se jim to dařilo. Pak ale bohužel přišla smolná čtyřminutovka, ve které se veškeré naše sny a přání upínající se k třetímu místu rozplynuly. Soupeř vstřelil 5 branek a otočil z 6:4 na 6:9 a obsadil tak třetí místo. Nám zůstala opět brambůrka.

Sestava: Rumpa - Lech, Dulai, Imrich, Petroš - Navrátilík, Bodžár, Grebeníček, Woznica, Widura

Branky: Petroš 12x, Imrich 8x, Lech 3x, Woznica, Grebeníček a Widura 1x

Trenéři: Bodžár, Imrich, Lavický

Trenér Bodžár: 

kategorie