Napsal uživatel Anonym (neověřeno) dne 09.11.2023 - 10:20

U13

Bohumín - FC ODRA 8:2

Branky: Chobot, Varga

Hodnocení trenéra Kováče:

Před utkáním jsme s kluky rozebrali minulé, velmi nepovedené utkání. Do posledního podzimního mistrovského utkání jsme kluky žádali o aktivní způsob hry bez respektu k tabulkovém postavení mezi námi a soupeřem.

Od 1' kluci vlítli na soupeře a díky dobré hře a napadání přišli i šance, ale jak už je naším špatným zvykem, za naše nevyužité šance nás  soupeř potrestal po chybné rozehrávce a šel do vedení.

I po inkasované brance kluci dal presovali, hráli aktivně a vysoké napadání vedlo k dalším šancím, kdy aktivitou jsme soupeře donutili k faulu a z následné standardní situace Maty "Slon" technickou střelou srovnal ve 20' na 1:1. Ještě do poločasu jsme mohli jít do vedení, ale opět jsme z dobrých pozic nedokázali skórovat.

2.pol. začal katastrofálně, absolutně jsme nedokázali navázat na výborný výkon v první půli a díky individuálním chybám a špatném postavení hračů soupeř odskočil rychle na 5:1. Zbytek zápasu se už zase jen dohrával. Za zmínku ještě stojí hezká kombinace našich hráčů Hrubase a střelce branky Sebiho Vargy, kterou už jen korigovali konečný výsledek utkání.

Konečné skóre 8:2 je pro Nás trenéry velkým zklamáním 😢

Foto od Marka Lokaje ze zápasu proti Novému Jičínu.