Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

1. kolo MOL cupu: TJ TATRAN Všechovice – FC ODRA Petřkovice 0:4 (0:0)

Napsal uživatel DuKas dne 15.08.2019 - 10:08

TJ TATRAN Všechovice – FC ODRA Petřkovice 0:4 (0:0)

Branky FC ODRA: 53´ a 72´ Ptáček, 67´ a 88´ Szotkowski

Sestava FC ODRA: Lapeš - Strakoš, Mládek, Honiš, Sporysz (61´ Neumann), Ptáček, Mišinský (69´ Tomšů), Tobiáš, Dziuba, Moučka, Tilkeridis (46´ Szotkowski)

Náhradníci: Buček, Baranek, Plesník

Petřkovická ODRA postupuje do druhého kola MOL CUPu, soupeře jí určí los po odehrání kompletního programu 1. kola. V prvním poločase branka nepadla, důležitý moment se ale odehrál ve 38´ minutě, kdy byl ve vyložené šanci stažen Tilkeridis a domácí Kuběna musel po červené kartě opustit hřiště. První branku utkání vstřelil v 53 minutě Ptáček a odstartoval gólový koncert ODRY. Nejprve zvýšil na 2:0 Szotkowski, poté Ptáček svojí druhou brankou poslal ODRU do třígólového vedení. Dvě minuty před koncem rovněž svou druhou brankou v utkání uzavřel skóre Szotkowski.