Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Kádr A týmu dostává před zahájením soutěže konečnou podobu

Napsal uživatel DuKas dne 01.08.2019 - 10:53

Několik nových tváří, které budeme vídat v našem dresu,  jsme si již představili, pojďme si představit další nové, či staronové členy kádru A týmu pro podzimní část MSFL.

Do A týmu se po ročním působení v Dolním Benešově vrací krajní obránce Marek Strakoš, který by měl nahradit na pravé straně Michala Velnera, který zamířil do B týmu Baníku. Marek (22 let) patřil v minulé sezoně k nevytíženějším hráčům Dolního Benešova.

Novou tváří do ofenzivních řad je 21letý Nikolas Tilkeridis, který k nám přichází na přestup z Rýmařova. V minulé sezoně zaznamenal v jeho dresu čtyři branky, několik jich nastřílel i v rámci přípravy. V dosavadní kariéře prošel Krnovem, Baníkem Ostrava, sigmou Olomouc, SFC Opava, HFK Olomouc a již zmiňovaným Rýmařovem.

Společně s Tondou Bučkem bude tvořit duo mezi tyčemi mladý, 20 letý odchovanec Baníku Ostrava, talentovaný Jakub Lapeš, který k nám přichází na hostování a bude sbírat zkušenosti mezi muži. Jakub půvobil v minulosti také v Přerově a Hlučíně.

Dalším mladým členem kádru bude 19 letý Denis Dziuba, který přichází stejně jako Jakub Lapeš na hostování z FC Baník Ostrava a bude sbírat zkušenosti s mužským fotbalem. Technicky dobře vybavený hráč, i díky působení ve futsalu, je postově defenzivním záložníkem.

Všem klukům přejeme hodně povedených výkonů v našem dresu.

DuKas

kategorie