6. kolo Fortuna MSFL: FC D. Benešov - FC ODRA Petřkovice 0:2 (0:1)

Napsal uživatel DuKas dne 10.09.2018 - 07:44

Utkání v Dolním Benešově se petřkovické ODŘE povedlo a napravila tak dojem z úterního nepovedeného pohárového utkání s Třincem. Od úvodu utkání sestava ODRY, ve které se poprvé představili nové akvizice Tobiáš s Velnerem, diktovala tempo hry. Do vedení jsme šli v 9´ minutě po akci z levé strany, kdy se k odraženému míči dostal Tobiáš a dorážkou zaznamenal svůj první gól v dresu ODRY. Další šance zůstaly nevyužité a tak mohl přijít trest. Od vyrovnání nás po střele domácího útočníka zachránila tyč Chmielovi branky. Benešov hrozil ze standardních situací, ze žádné ale naštěstí nezapršelo. Petřkovičtí hráči si v první půli vytvořili několik velkých šancí k navýšení vedení, ale další gól i díky výborným zákrokům ještě v minulé sezoně hráče ODRY Chvěji nepřidali. Úvod druhé půle patřil domácím, po jednom z rohů musel ukázat své umění Chmiel, který chytil nebezpečnou hlavičku domácího hráče. ODRA pak pokračovala v dobrém výkonu, dařilo se jí rozebírat obranu D. Benešova, naději na dobrý výsledek držel domácím Chvěja. Pojistku přidal v 62´ minutě Ficek, kdy hlavou usměrnil do sítě střelu Szotkowského. Domácí se tlačili dopředu dlouhými nakopávanými míči, k úspěchu to ale nevedlo, našim hráčům se naopak otevírala okénka k brejkům. Žádná z velkých šancí Smékala, Neumanna, Rychlého či Szotkowského gólem neskončila, a tak po utkání svítil na ukazateli skóre konečný výsledek 0:2. Hráči ODRY se tímto výkonem i výsledkem důstojně rozloučili s končícím trenérem Smetanou.

FC D. Benešov - FC ODRA Petřkovice 0:2 (0:1)

Branky FCO: 9´ Tobiáš, 62´ Ficek

Sestava FCO: Chmiel - Velner, Rychlý, Plesník, Sporysz, Ficek (82´ Telnar), Baranek, Kania (52´ Neumann), Tobiáš (73´ Mládek), Szotkowski, Smékal