V MOL Cupu postupujeme do dalšího kola

Napsal uživatel DuKas dne 30.07.2018 - 07:52

V pohárové soutěži postupujeme dál, avšak s průběhem utkání spokojenost nevládne. Domácím Heřmanicím vyšel skvěle vstup do utkání, hned v 5 minutě poprvé skórovaly. Špatný vstup ODRY do utkání znamenal i druhý gól v naší síti. Teprve tento moment probudil petřkovické hráče. Začali dobře kombinovat a dostávat se do šancí. Neumanova branka ještě pro offside uznána nebyla, snížení přišlo později z dorážky Neumanna. Na domácí se valil jeden útok za druhým, v zakončení ale hráčům chyběla přesnost a důraz. O vyrovnání se zasloužil Lokša z penalty po faulu na Neumanna. Otočit výsledek se povedlo ještě před poločasem, druhým gólem v utkán se prosadit po Ptáčkově centru Lokša. Úvod druhé půle opět patřil domácím, od vyrovnání nás nejprve zachránilo břevno. Po nedorozumění v naší obraně ale bylo po hodině hry srovnáno na 3:3. Petřkovičtí si tak museli sáhnou na dno sil, 12 minut před koncem zlomil skóre opět na naší stranu Lokša. Definitivní podobu výsledku dal v poslední minutě opět střelecky disponovaný Lokša, který zaznamenal svou čtvrtou branku v utkání. V prvním kole MOL Cupu nás čeká MFK Havířov. Utkání se odehraje v Havířově, o termínu Vás budeme včas informovat.

FC Heřmanice Slezská - FC ODRA Petřkovice 3:5 (2:3)

Branky FCO: Neumann, Lokša 4

Sestava FCO: Chmiel - Baranek, Honiš, Plesník, Sporysz - Ficek (71´ Mládek) - Neumann (80´ Chlopek), Rychlý, Smékal (64´ Regec), Ptáček - Lokša