Dohrávka 17. kola Fortuna MSFL: MFK Vyškov - FC ODRA Petřkovice 3:3 (2:2)

Napsal uživatel DuKas dne 14.06.2018 - 08:25

V posledním utkání sezony remizovala petřkovická ODRA ve Vyškově v poměru 3:3. Skóre se přelévalo ze strany na stranu, nakonec si  soupeři body rozdělily. Úvod vyšel výborně našim fotbalistům, po brakách Lokši a Latochy jsme již v 15´ minutě vedli 2:0. Domácím se ale do poločasu povedlo skóre srovnat. Krátce po pauze šli domácí dokonce do vedení, bod pro naše barvy zajistil v 73 minutě Ptáček. A nemuselo zůstat jenom u bodu, kdyby petřkovičtí proměnili alespoň jednu ze šancí v závěru. Jenže Lokša po roku hlavou orazítkoval pouze tyč, a Szotkowského volej jen těsně minul svůj cíl. O konečném umístění ODRY v soutěžním ročníku 2017/2018 se rozhodne o víkendu, kdy jsou na programu zbývající utkání posledního kola.

MFK Vyškov - FC ODRA Petřkovice 3:3 (2:2)

Branky FC ODRA: 4´ Lokša, 15´ Latocha, 73´ Ptáček

Sestava FC ODRA: Chvěja - Honiš, Švancer, Holiš, Baranek, Smékal, Regec (64´ Václavík), Ptáček, Sporysz, Latocha (56´ Szotkowski), Lokša