Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Preview 23. kola Fortuna MSFL: FC ODRA Petřkovice – FC Velké Meziříčí, sobota 28.4.2018, 10:15 hod.

Napsal uživatel DuKas dne 26.04.2018 - 12:31

V dalším domácím utkání, které je součástí 23. kola FORTUNA MSFL, hostíme jednoho z favoritů soutěže, FC Velké Meziříčí. Jak již jistě víte, soupeř vyhověl naší žádosti a souhlasil s posunutím utkání na dopoledních 10:15 hod., z důvodu konání ligového derby mezi FC Baníkem Ostrava a Spartou Praha. V tomto netradičním čase budeme hrát na domácí půdě mistrovské utkání snad poprvé. Hostům patří po dvou třetinách soutěže druhá příčka tabulky, se ziskem 44 bodů a dvoubodovou ztrátou na vedoucí Prostějov. Domácí ODRA se pohybuje se ziskem 20 bodů na čtrnáctém místě. Naši hráči se v minulém kole přesvědčili, že umí být vyrovnaným soupeřem kterémukoliv týmu, pokud do zápasu nastoupí s maximální koncentrací, odhodláním a bojovností. Pokud tomu přidají i nadstavbu v ofenzivě, na body mohou dosáhnout i proti soupeřům ze špičky tabulky. Podzimní vzájemné utkání dopadlo lépe pro VelMez, kde naše ODRA podlehla v poměru 3:2. Přijďte v sobotu dopoledne povzbudit naše hráče v důležitém utkání.

Utkání rozhodují: Cieslar Ondřej, Žurovec David, Bureš Jakub

DuKas

kategorie