O pohár petřkovických legend 31.8. starší přípravka

Napsal uživatel JiLav dne 31.08.2013 - 21:59

Dnes v areálu FC Odra Petřkovice proběhl první turnaj, z dvoudílné série turnajů, O pohár petřkovických legend. Za účasti devíti družstev, rozdělených do dvou skupin, se slavil parádní fotbal starších přípravek. Ve skupině A, kde hrálo i domácí družstvo, se hrálo ve čtyřech mužstvech a v B skupině po pěti. Z každé skupiny postupovali první tři do playoff o 1-6 místo a zbylé celky hráli o konečné 7-9 místo. Ze skupiny A postoupili družstva v pořadí: TJ SOKOL Pustkovec, FC Vítkovice 1919 a FC Odra Petřkovice a ze skupiny B postoupili: ŠSK Bílovec, Baník - dívky (ročník 2001, turnaj vypsán pro hráče ročníku 2003 a mladší. Někdo očividně nepochopil princip fotbalu) a TJ Mošnov. Zbylé celky se musely spokojit s bojem o sedmou pozici. Po parádní kulturní vložce, kterou zprostředkoval pan Daniel Beneš s leteckou akrobacií modelů vrtulníku, se zahájili boje v playoff skupinách. Vyzdvihnout zde lze výtečný výkon domácího celku, který porazil Mošnov 7-2 a s Dívkami uhrál v nervy drásajícím souboji remízu 2-2. Ještě před odehráním všech zápasů, bylo všem jasné, kdo vybojuje prvenství na třetím ročníku turnaje. Vítězem se stal tým ŠSK Bílovec, který vyhrál všechny svá utkání a výsledné skóre 64:1 je odrazem velmi dobré práce s mládeži v Bílovci. Na druhém místě se umístil smíšený tým TJ SOKOL Pustkovec a SK Slavie Třebovice a na třetím místě skončily dívky Baníku Ostrava. Náš tým obsadil velmi lichotivé páté místo. Individuální ocenění si odnesli Matejov Martin (nejlepší brankář - Vítkovice), Kunz Pavel (nejlepší střelec, 17 gólů - ŠSK Bílovec) a Filip Kaňák (nejužitečnější hráč, FC Odra Petřkovice). Co říci závěrem? Patron turnaje Pavel Korner byl spokojen, hráči a trenéři taky, takže za rok opět u nás v Petřkovicích. A na úplný závěr ještě malá pozvánka na druhý turnaj ze série turnajů O pohár petřkovických legend, který proběhne v neděli 8.9. opět u nás v Petřkovicích, tentokráte za účasti 14 mužstev mladší přípravky, jízdní policie, letecké akrobacie, skákacího hradu a mnohého dalšího. Lavický Jiří - spoluorganizátor turnajů