Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Pohádka, sen? Ne, to je mladší přípravka...

Napsal uživatel JiLav dne 08.06.2014 - 21:13

...jak již napovídá nadpis, jednalo se opravdu o pohádku a splněný sen mnoha kluků i rodičů. Po skoro osmdesátileté historii klubu se první kategorii podařilo změřit síly s pražskou Spartou. Ale pěkně postupně.

Den první: Brzo ráno jsme vyrazili vlakem RegioJet do Prahy, kde jsme si všechny své věci dali do připraveného autobusu a šli jsme si projít ty nejzajímavější památky v centru Prahy. Kluci byli u vytržení z toho všeho a vůbec nebyli připraveni na to, že to oni budou ty hlavní hvězdy Prahy. U orloje se s námi fotil jeden japonský návštěvník Prahy, u Sv. Václava si fotili naše kluky a ne Vaška na koňu :D . Největší odměnou byli německy mluvící turisté, kteří říkali: "EFSÍ Odra Petškovisé, ja das ist schone fussball manchaft". Po prohlídce Prahy jsme jeli na naše nádherné ubytování v Kunicích. Čekal nás přenádherný areál o třech hřištích, zámku, tenisových kurtech, dětském hřišti a mnohem dalším. Po krátkém tréninku jsem si už kluky vzal pomalu na ubytování...rodiče jeli spát do Velkých Popovic. Večer jsme měli ještě krátký program, ale před desátou všichni spali, protože měl přijít den D.

Den druhý: Po vydatné snídani jsme si s klukama chvíli hráli v parku, pak přijelo rodičovstvo. Náš malý Kryštof to pojal trošku po svém, a snažil se opravdu zašpinit všechny věci které měl. Očividně mu to pomohlo, na hřišti nechal duši a opravdu, jak se říká lidově: Jezdil po zadku. A pak to přišlo, turnaj zahájen, první zápas Sparta Praha. Kluci k zápasu nastoupili zodpovědně, ale soupeř se dostal záhy do vedení 4-2. To nás, ale nepoložilo, a otočili jsme na 5-4. Bohužel jsme vedení neudrželi a sehráli se Spartou remízu 5:5. Pro kluky malé vítězství, pro nás trenéry a rodiče obrovský úspěch. Další zápasy už jen telegraficky.

FC Odra - Bohemians Praha 1905 2:6

FC Odra - TJ Kunice 4:9

FC Odra - Dukla Praha 5:5 (dvě vteřiny před koncem Dukla srovnala)

FC Odra - FC Hlučín 5:1 (porazili jsme rivala, který tak přišel o první místo)

FC Odra - FA z Děčína 6:4.

Opět nám to nestačilo na lepší než 4. místo, ale obrovský úspěch byl ten, že za námi byla Sparta i Dukla.

Obrovský dík patří taky mohutně povzbuzujícím rodičům, bez nich by to taky nebylo takové jaké bylo.

Sestava: Sobek - Kusák, Lindner, Petroš, Imrich, Lech, Dulai, Grebeníček, Navrátilík, Woznica, Widura, Bodžár

Nejlepší střelec: Imrich 10

Trenéři: Bodžár, Imrich, Lavický

Hráč turnaje: Rodičové !!!

kategorie