Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

V. ročník turnaje O pohár petřkovických legend

Napsal uživatel JiLav dne 04.09.2015 - 12:00

Dámy a pánové následující dvě neděle budou v Petřkovicích patřit legendám a mládeži. Že nevíte o co se jedná? 

My v Petřkovickém fotbalu si vážíme svých legend a osob, které se podílely na rozvoji fotbalu za řekou Odrou, a proto letos již po páté organizujeme turnaj, kde si připomínáme jména, která nám v historii pomohla. A taky si vážíme nastupujícího mládí, které nás v poslední době velmi dobře reprezentuje. Proto dva turnaje na začátek sezóny pro starší a mladší přípravku. Letos máme opravdu patrony, kteří mají minimálně pěkně lemované trenýrky (viz hymna klubu), stoprocentně ale mají žluté srdce a zelenou krev. Patronem turnaje starších přípravek bude Martin Piecha (turnaj 6.9.) a patronem mladších přípravek bude Martin Dziak (turnaj 13.9.). 

Teď už k samotným turnajům. Turnaje se odehrají na hřišti FC Odra Petřkovice a ve starších přípravkách budou reprezentovat své kluby kluci narození 1.1.2005 a mladší v turnaji pro mladší přípravku to pak budou kluci narozeni 1.1.2007 a mladší. Samozřejmě nesmíme zapomenou na slečny, které v našem klubu také máme, ty pak mohou hrát ještě o rok starší v obou kategoriích. Turnaj je vypsán pro 16 družstev, uvidíme, kolik se jich nakonec v obou turnajích oběví. Samozřejmostí je ostravská špička v podobě FC Odra Petřkovice, MFK Vítkovice, FC Baník Ostrava, Fotbal Poruba a FC Hlučín. Z Havířova k nám také zavítají na turnaj dvě družstva, MFK Havířov a Slovan Havířov. Dlouhodobě se u nás také libí Těrlicku a Baníku Albrechtice. 

Jak už je u nás dobrým zvykem, v těchto turnajích není nikdo poražený. Každý tým, každý hráč je u nás vítězem, protože hraje tak krásný sport, jakým fotbal je, a proto všem týmům náleží za svou snahu pohár a medaile.

Dost už bylo povídání, přijďte se na to podívat sami. Začínáme v neděli v 8:00.

Více informací o turnajích naleznete na stránkách www.opoharpetrkovickychlegend.estranky.cz

JiLav

kategorie