Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

U17 potrápila divizní Krnov

Napsal uživatel RoHol dne Po, 08/07/2017 - 21:28.

Naše U17 odehrála 5.8. připravné utkani s diviznim Krnovem, s kterým hrála vyrovnanou partii po celý zápas.

Krnov U17 - FCO U17     2:0

Trenéři: Silber, Jašš, Kotala

Sestava:  Nerud - Lech, Šimečka, Braš, Podešva,Brosch,  Kundrat, Körner, Kuchař, Janoš, Kotala.

Hodnocení trenéra Silbera:  Už v 10.min se krásně individuálně  uvolnil Kotala a uháněl sám na domáciho golmana, bohužel nezvolil dobré zakončení a i s míčem skončil mimo hřiště. O 10.min později opět Kotala využil zaváhani domáci obrany,ale dopadlo to stejně neproměnil. V prvni půli jsme domací Krnov nepustili do žadne vyložené šance!!! Do druhé půle jsme šli s tím, že budeme koncentrovani v obranné fázi, ale bohužel nedisciplinovanosti jsme domacim nabidli penaltu kterou proměnili! A o 10.min jsme opět zbytečně faulovali před pokutovým uzemím a domáci trestali podruhé! Kluci nesložili zbraně a vytvořili si ješte dvě šance opět Kotala po krásne průnikové nahrávce od Podešvy potřetí zavahal , a za 5.min si oba vyměnili role, standartka rozehrána Kotalou našla hlavu Podešvy ten bohužel minul prazdnou branu!!!

Ač výsledek není pro nás lichotivý, prohra 2:0 ,ale na hřišti jsme předváděli dobrou kombinačni hru, dokonce šancí jsme měli více než domaci Krnov!!! Jen se musime zaměřit na řešeni finalni faze!!!