Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

1. kolo Fortuna MSFL: FK Mohelnice - FC Odra Petřkovice 0:1 (0:1)

Napsal uživatel DuKas dne Ne, 08/06/2017 - 20:30.

Petřkovická Odra zahájila soutěžní ročník 2017/2018 vítězně, když nejtěsnějším rozdílem porazila Mohelnici na jejím hřišti. Oba týmy vstoupili do úvodního utkání sezony s pozměněnými týmy, v sestavě FC Odra se objevili hned čtyři nováčci (Godula, Moskál, Leibl, Lokša). Domácí Mohelnice od úvodu utkání praktikovala nátlakovou a agresivní hru, byla íce na míči. Petřkovická defenziva ale fungovala kompaktně. Jedinou branku utkání vstřeil ve 33 minutě Lokša. Největší šanci domácích v první půli zmařil skvělým zákrokem Godula. Ve druhé půli to byla ze strany Odry především defenziva, přes kterou se Mohelnice nedokázala za celých 90 minut prosadit, a tak Odra veze povzbudivé vítězství. Hned v úterý od 17:00 hod. přivítáme na našem stadioně v rámci 2. kola MOL Cupu 1.SC Znojmo FK, tedy účastníka FNL. Přijďte povzbudit naše hráče.

FK Mohelnice - FC Odra Petřkovice 0:1 (0:1)

Branka FC Odra: 33'  Lokša

Sestava FC Odra: Godula - Polášek, Špavelko, Moskál, Švancer (81' Holiš), Neumann, Baranek, Leibl, Hrdlička (61' Strakoš), Staněk, Lokša (90' Latocha)