Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

U19 se připravuje na novou sezónu

Napsal uživatel RoHol dne Čt, 08/03/2017 - 09:48.

Naši nejstarší dorostenci mají za sebou již dva připravne utkani v kterých zanechali velice dobrý dojem. A už v sobotu odehraji obě naše dorostenecká mužstva další zápas v Krnově (U17 v 10:00, U19 v 12:00)

U19 - Pálava 4:2

Goly: Šmarhovyč 2x, Bandy, Muržín

U19 - Koblov muži 2:3

Goly: Raška 2x

sestava: Nerud,Podešva,Braš,Lech,Bystron,Janša46' Ondraš,Raška,Daniš,Šmarhovyč,Bandy,Broš 46'Kotala.

Hodnoceni trenera Silbera- U19 odehrála své druhé přípravné utkání proti mužům Koblova, kteří hrají městský přebor. Do utkání jsme vstoupili dobře, v 15. min jsme se ujali vedení, kdy po pěkné kombinaci přes střed hřiště se dostal míč až k volnému Raškovi, který střelou k tyči vsítil první branku utkání. Hra byla vyrovnaná až do 35. min prvního poločasu, kdy domácí Koblov vyrovnal stav utkání na 1:1. Do konce prvního poločasu jsme měli ještě tři vyložené šance, které jsme neproměnili. Druhý poločas jsme malinko zaspali, v 50. min se domácí Koblov dostal do vedení krásnou střelou z 25m. Hra se srovnala, hráč FCO Podešva nastřelil tyč ve vyložené šanci sám před branou. Koblov svou zkušeností a vyzralostí navýšil stav utkání na 3:1, kdy jsme si nepohlídali standartní situaci- rohový kop. Kluci ale nesložili zbraně a za 5 min snížili na 3:2 krásnou akcí, kdy Šmahovyč uvolnil hráče Rašku a ten vsítil svou druhou branku utkání a snížil na konečných 3:2. Musím kluky pochválit za předvedenou hru.