Napsal uživatel administrator dne 12.04.2013 - 21:57

1. kolo

FC Odra Petřkovice - DPMO 3:0

Góly: Jeřábek,Štefek,Barabáš

V prvním ostrém soutěžním utkáni po založení dorostu se utkali dorostenci Petřkovic proti dopravnímu podniku. Svěřenci Michala Hefky se prezentovali hezkým útočným fotbalem a zaslouženě vyhráli 3:0 a zapsali si tak první 3 body do tabulky.

2. kolo

Velká Polom - FC Odra Petřkovice 2:3

Góly: Ságner, Lička 1vlastní

V druhém kole městského přeboru se střetli týmy z prvních příček. Do zápasu lépe vstoupili Petřkovičtí, když nasázeli Polomi 2 góly a celý poločas kontrolovali hru. V druhém poločase přidali 3 gól. V 59 minutě se ovšem zbytečně nechal vyloučit Jeřábek a Petřkovice náhle přestali hrát fotbal a iniciativu převzali Domácí. Po chybě obrany domácí srovnali, dali gól na 1:3 a Petřkovičtí 20 minut před koncem znervózněli. 5 minut před koncem dostali 2 gól a ještě se bylo na co dívat. Ovšem hráči Petřkovic zkušeně zvládli závěr utkání a zvítězili 2:3.

3. kolo

FC Odra Petřkovice - Hrušov 0:3k

Petřkovičtí zvládli utkání s Hrušovem a zvítězili ve velkém stylu 17:0. Ovšem přišlo k velké chybě ze strany Petřkovic, kdy do zápasu nastoupil hráč, který neměl zrušené hostování a proto Petřkovice prohráli kontumačně 0:3.

4. kolo

Lok. Ostrava - FC Odra Petřkovice 0:17

Góly: Macík, Baran, Štefek, Pawlenka, Hill, Ságner, Bílek , Střilka 2x, Hladík 3x, Baránek 5x

Petřkovičtí si chtěli po kontumační prohře 0:3 s Hrušovem spravit náladu a do zápasu šli z velikým nasazením a bylo to vidět i na hře. Petřkovice se prezentovali přesným fotbalem a soupeře přehráli velkým rozdílem. Zaslouženě vyhráli 0:17

5. kolo

FC Odra Petřkovice - Sokol Markvartovice 4:0

Góly: Štefek, Baran, Baránek 2x

Petřkovice by se v případě výhry posunuli na první místo v tabulce. V nedělním chladném počasí se střetli s jedním z aspirantů na postup. Petřkovice ovšem skvěle kombinovali a často vyšachovali soupeře. Ovšem Petřkovice v druhém poločase přestali hrát a Markvartovice se tlačili dopředu. Jednou Petřkovice zachránila tyč a z následné dorážky zachránil Bílek na čáře. Nejhezčí moment ze strany hostů přišel po krásné kombinaci po levé straně, následnou ránu skvěle Hladík vyrazil mimo bránu a byl z toho jen roh. Hráči Petřkovic ukázali týmovou hru a zásluhou jim bylo vítězství 4:0

Dominik Hladík: V dnešním utkání se nám vrátil Ondřej Jeřábek, což nám hodně pomohlo. Věděli jsme, že to nebude lehké utkání, a proto jsem kluky motivoval k co nejlepším výkonům a hlavně aby se vyvarovali zbytečných chyb. Myslím, že jsme splnili to, co jsme si řekli v šatně a Markvartovice jsme přehráli rozdílem třídy. Ale nebylo to snadné. Ovšem jsme ukázali týmovou souhru a dokázali jsme to, že letos to s postupem myslíme vážně. Myslím si, že letos máme hodně silný tým, kdybychom neprohráli kontumačně, tak bychom za 5 zápasu měli skóre 45:2, což dokazuje, že máme skvělou obranu a útočníci nám dávají góly. Teď jedeme na hřiště Dopravního podniku, kde bychom chtěli všem ukázat, že to s postupem myslíme opravdu vážně.