16. kolo Fortuna MSFL: FC ODRA Petřkovice – SK HS Kroměříž 3:2 (1:0)

Napsal uživatel DuKas dne 16.11.2019 - 15:27

Poslední utkání podzimní části ODRA nakonec zvládla za tři body a zakončuje půl sezonu na krásném druhém místě tabulky. Na těžkém terénu se hrál solidní fotbal díky oběma týmům. Branky stříleli nejprve pouze domácí, kteří se po trefách Neumanna v první půli, a Szotkowského s Tomšů ve druhé půli dostali do pohodlného vedení 3:0. Byť se mohlo zdát, že je po zápase, opak byl pravdou. V 69 minutě hosté z penalty snížili, po následném vyloučení Honiše se ještě více opřeli do vývoje utkání a dokázali ho zdramatizovat. V 80 minutě na rozdíl jediného gólu snižoval hostující Kovář. Do konce utkání bylo před naší brankou několikrát hodně horko, no naši hráči vítězství ubránili a rozloučili se s podzimem cenným vítězstvím.

FC ODRA Petřkovice – SK HS Kroměříž 3:2 (1:0)

Branky: 26. Neumann, 50. Szotkowski, 65. Tomšů – 69. Silný (pen.), 80. Kovář

Karty:   68. Honiš (PEK), 88. Buček (PEK), 89. Szotkowski (PEK) – 74. Silný (KRO)   69. Honiš (KRO)

FC Odra Petřkovice: Buček – Moučka, Wala, Dziuba, Tomšů (70. Mišinský), Sporysz (C), Neumann, Plesník, Mládek, Szotkowski, (90+6. Levčík), Honiš.
Náhradníci: Míšanec, Mišinský, Lavčík, Adamík, Strakoš, Bystroň

SK HS Kroměříž: Kofroň – Zavadil, Mlčoch (52. Berčík), Jeleček – Pančochář (70. Chytil), Cupák, Machálek (61. Kovář), Matoušek (C) – Votava, Silný, Masař.
Náhradníci: Toman – Fládr, Chytil, Berčík, Kovář, Cikryt.

Rozhodčí: Volek – Kneisl, Kulička