29. kolo Fortuna MSFL: FC ODRA Petřkovice – SK Spartak Hulín 4:1 (1:1)

Napsal uživatel DuKas dne 15.06.2019 - 19:04

Petřkovická ODRA byla 9 minut od vítězství v soutěži. Líšeň totiž vítězný gól na 2:1 v Hodoníně zaznamenala v 81´ minutě. Ten ji zajistil při zaváhání Frýdku Místku v Hlučíně první příčku v tabulce. Přesto konečné druhé místo a zisk 60 bodů znamená pro ODRU historický úspěch. Základem všeho bylo zvládnuté domácí utkání s Hulínem, které domácí ODRA zlomila na svojí stranu až v poslední dvacetiminutovce. ODRU dostal do vedení v první půli z penalty Lokša, do poločasu hosté vyrovnaly díky brance Šroma. Vítězný gól zaznamenal opět Lokša v 73 minutě, poté se ještě premiérově trefil v našem dresu střídající Moučka a skóre pečetil o dvě minuty později nejlepší střelec sezony Szotkowski. Děkujeme hráčům za perfektní výkony v průběhu celé sezony a těšíme se na další ročník.

FC ODRA Petřkovice – SK Spartak Hulín 4:1 (1:1)

Branky FC ODRA: 21´ a 73´ Lokša, 84´ Moučka, 86´ Szotkowski

Sestava FC ODRA: Ognjanov - Velner, Mládek, Plesník, Sporysz, Neumann, Tomšů (81´ Kotala), Smékal, Ptáček (46´ Moučka), Szotkowski, Lokša (87´ Raška)