Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Preview 29. kola Fortuna MSFL: FC ODRA Petřkovice – SK Spartak Hulín, sobota 15. 6. 2019, 17:00 hod.

Napsal uživatel DuKas dne 13.06.2019 - 12:47

Soutěžní ročník 2018/2019 zakončí petřkovická ODRA domácím utkáním s SK Spartak Hulín. Výkop všech utkání, která ještě mohou zamíchat pořadím v čele tabulky, je stanoven jednotně na sobotu odpoledne, od 17:00 hod. To se týká také našeho utkání, jelikož náš tým může teoreticky pořád soutěž vyhrát. Prvním předpokladem je, že zvládne vítězně své utkání s již jistě sestupujícím Hulínem, zároveň by muselo dojít k selhání všech tří týmů, které jsou v tabulce nad námi. ODRĚ patří momentálně se ziskem 57 bodů čtvrtá příčka a bylo by krásné sezonu zakončit vítězstvím a dosažením mety 60 bodů, což by znamenalo obrovský úspěch a zápis do historie klubu. Na jaké konečné umístění to bude stačit, uvidíme v sobotu v podvečer. Hostům v zápase již o nic nepůjde, o to víc uvolněně mohou hrát a tak je potřeba se i na poslední utkání sezony svědomitě připravit. Přijďte povzbudit naše hráče a rozloučit se po velmi povedené sezoně.

DuKas

kategorie