Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Preview 28. kola Fortuna MSFL: TJ Valašské Meziříčí - FC ODRA Petřkovice, sobota 8. 6. 2019, 17:00 hod.

Napsal uživatel DuKas dne 06.06.2019 - 15:18

Poslední dvě utkání zbývá odehrát do konce MSFL. V sobotu nás čeká cesta do Valašského Meziříčí, kde proti místnímu klubu odehrajeme poslední venkovní utkání sezony. Byť je již dávno rozhodnuté o tom, že Valašské Meziříčí skončí v MSFL poslední a sestoupí o soutěž níže, nečeká na naše hráče snadný úkol. ValMez totiž ke všem utkáním přistupuje zodpovědně a soutěž dohrává se ctí. Svojí kvalitu ValMez předvedl i na podzim u nás, kdy ještě situace v tabulce pro něj nebyla tak beznadějná. Naši hráči museli otáčet vývoj utkání po rychlé úvodní brance soupeře, což se nakonec povedlo až gólem pět minut před koncem. Naše ODRA má pořád naději na vítězství v soutěži, a tak pojede do ValMezu s cílem naplno bodovat a vytvořit před posledním kolem tlak na vedoucí trio týmů. Jak to celé nakonec dopadne, uvidíme příští sobotu, kdy doma v derniéře hostíme dalšího již sestupujícího soupeře, SK Spartak Hulín.

DuKas

kategorie