Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

11. kolo Fortuna MSFL: FC Odra Petřkovice – SK Jiskra Rýmařov 3:2 (1:0)

Napsal uživatel DuKas dne Po, 10/16/2017 - 07:15.

Po dlouhých šesti porážkách poznali hráči FC ODRA pocity radosti po výhře. Vítězný návrat na lavičku si tak prožil Filip Smékal. První šanci jít do vedení domácí Odra ještě nevyužila, když penaltu Lokšovi chytil hostující gólman. Do vedení se domácí, který byli v první půli aktivnější, nakonec dostali ve 34 minutě po hlavičce Špavelka. Tímto výsledkem skončila první půle. V 66 minutě domácí navýšili náskok, když penaltu proměnil Neumann. zdálo se, že utkání si domácí již pohlídají, ale opak byl pravdou. Hosté mezi 70 a 80 minutou dvěma brankami srovnali a vypadalo to na dělbu bodů. V nastaveném čase se ale k přímému kopu postavil Lokša a rozradostnil domácí příznivce. Příští sobotu nás čeká derby v Hlučíně.

FC Odra Petřkovice – SK Jiskra Rýmařov 3:2 (1:0)

Branky FC Odra: 34' Špavelko, 66' Neumann z pen., 90.+ 2' Lokša

Sestava FC Odra: Godula – Polášek, Špavelko, Moskál, Sporysz – Neumann, Staněk, Holiš (71' Leibl), Hrdlička – Baranek, Lokša