Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

10. kolo Fortuna MSFL: FC Viktoria Otrokovice – FC Odra Petřkovice 2:1 (2:0)

Napsal uživatel DuKas dne Po, 10/09/2017 - 07:16.

Série nezdarů petřkovického A týmu neskončila ani v Ortokovicích, kde tým prohrál 2:1 a propadl se na 14. místo tabulky. Domácí šli do vedení v 19 minutě, kdy si na rohový kop naskočil jeden z domácích hráčů a hlavou překonal Godulu - 1:0. K navýšení náskoku došlo ve 36 minutě, když po faulu Moskála překonal podruhé Godulu z pokutového kopu domácí útočník. Jelikož Odra své příležitosti, kterých bylo málo, v první půli nevyužila, šlo se do šaten za tohoto stavu. Ani ve druhé půli velký zvrat v utkání nenastal, hrál se bojovný fotbal s množstvím nakopávaných míčů. Do zakončení se více dostávali domácí hráči, své šance ale neproměňovali. V 84 minutě vyřesal jiskřičku naděje alespoň na bod střídající Latocha, který dorazil do sítě míč odražený od tyče. Domácí si závěr pohlídali a tak čekání na bdy pokračuje dál.

FC Viktoria Otrokovice – FC Odra Petřkovice 2:1 (2:0)

Branka FC Odra: 84´ Latocha

Sestava FC Odra: Godula - Polášek, Sporysz, Špavelko, Moskál (40´ Holiš), Neumann, Leibl, Žyla (57´ Latocha), Baranek, Hrdlička, Lokša