Podpořte naše mládežníky  |  Transparentní účet FC ODRA Petřkovice  |  271 581 484 / 0300

Napsal uživatel RoHol dne Po, 10/02/2017 - 14:14.

FC Odra Petřkovice - Bruntál 1:5 (1:2)

střelci: Moskál

Sestava,-Čebík,Máczsody,Michálka,Sobek,Varadi,Herold,Rusňák ,Kusák,Střílka,Motyka,Smička,Kaňák,Svoboda

hodnocení trenéra Holiše:

Poprvé jsem mohl říci v kabině, že jsme byli herně lepší, ale jak už to bývá ve smolných zápasech nedokázali jsme proměnit ani 200% šanci a naopak po hloupých našich chybách dostali ze 6 střel 5 gólů.

FC Odra Petřkovice - Bruntál 1 : 7 (1:4)

Branky: Šimo

Sestava: Šindler, Kilian, - Grebeníček, Adamec, Hlošek, Barčák, Lipina, Pinkava, Masopust, Šimo, Petruška, Straub, Hiep, Ji

Hodnocení: Výsledek je hrozivý, na rozdíl od průběhu hry. Kluci začali dobře ujali jsme se vedení 1:0. Pak jsme i kopali penaltu, kterou jsme však neproměnili. Soupeř nás nedokázal bránit, ale bohužel jsme z toho více nevytěžili. Bruntál hrál dlouhé nakopávané míče na rychlého útočníka, který nám v průběhu 7. min. vstřelil tři branky. Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou. Klukům jsme o přestávce řekli, že jsou na míči lepší jak jeden na jednoho, tak i v kombinaci a že si musí pohlídat náběhy soupeře. Druhý poločas přinesl podobný obraz hry jako první, jen s tím rozdílem, že už soupeř tolik nehrozil z brejků. Bohužel i přesto, že jsme měli míč více na naších kopačkách než soupeř, tak se nám s výsledkem už nepodařilo nic udělat. Jak jsem řekl na začátku. Jsou zápasy kdy jste lepší, ale výsledek tomu neodpovídá. Kluky jsme po zápase pochválil za předvedenou hru. Jen budeme muset více zapracovat na obranné fázi hry.