11. kolo Fortuna MSFL: MFK Vyškov - FC ODRA Petřkovice 2:2 (1:1)

Napsal uživatel DuKas dne 14.10.2019 - 08:10

Ve Vyškově se ve slunečném počasí v zajímavém a rušném utkání 11. kola MSFL body nakonec dělily. Přesto, že ODRA dvakrát dotahovala vedení domácích, nakonec mohla ze zápasu vytěžit více, to by ovšem museli petřkovičtí prokázat vyšší efektivitu v zakončení. Domácí Vyškov šel do vedení v 10 minutě, kdy po dlouhém nákopu domácího gólmana využil zaváhání Bučka Tshibwabwa a hlavou posunul míč do sítě. Na vyrovnání se nečekalo dlouho. Výbornou průnikovou přihrávku Tomšů středem obrany využil Szotkowski, který v samostatném úniku nezaváhal a obstřelil domácího brankáře – 1:1. Tímto výsledkem skončil i poločas, a to hlavně díky nepřesné koncovce hráčů ODRY, kteří si vypracovali několik gólových příležitostí, ale v koncovce neuspěli. O poločase vystřídal zraněného Baranka Dziuba. Podruhé se Vyškov dostal do vedení v 64 minutě, akci přes celou šířku hřiště zakončil přesnou střelou střídající Křivánek. Poté se ODRA začala ještě více tlačit do útoku ve snaze o vyrovnání. To se povedlo v 80 minutě po nezištné přihrávce Dziuby střídajícímu Walovi.

MFK Vyškov - FC ODRA Petřkovice 2:2 (1:1)

Branky: 10. Tshibwabwa, 64. Křivánek – 13. Szotkowski, 76. Wala

Sestava FC ODRA: Buček – Moučka (74. Wala), Tomšů (80. Adamík), Sporysz, Neumann, Baranek (C) (46. Dziuba), Mišinský (71. Tobiáš), Plesník, Mládek, Strakoš, Szotkowski
Náhradníci: Bystroň – Wala, Dziuba, Tobiáš, Adamík