12. kolo Fortuna MSFL: ČSK Uherský Brod – FC ODRA Petřkovice 2:3 (0:2)

Napsal uživatel DuKas dne 22.10.2018 - 07:40

Utkání, které se odehrálo na Lapači, tedy na stadionu s umělým travnatým povrchem, zvládla ODRA na výbornou a odváží si z Uherského Brodu cenné tři body. Toto vítezství nás posunulo na příjemné čtvrté místo tabulky za Uničov, který je před námi se stejným počtem bodů díky lepšímu skóre. Základem pro úspěšný výsledek byl první poločas, ve kterém jsme získali dvougólový náskok. Nejprve se trefil ve 31´ Kania, tři minuty před přestávkou navýšil skóre po rohovém kopu Telnar. Do šaten jsme tak odcházeli spokojenější. Úvod druhé půle ale patřil domácím, který v 51´ snížili na 1:2. Na rozdíl dvou branek jsme podruhé v utkání odskočili v 71´ díky trefě Neumanna. Bohužel jsme ale domácím umožnili téměř vzápětí opět skórovat a koncovka utkání tak měla dramatický náboj. Naši hráči již ale srovnávací branku domácím nedovolili, a tak si připisují druhé vítězství v řadě.

ČSK Uherský Brod – FC ODRA Petřkovice 2:3 (0:2)

Branky FC ODRA: 31´ Kania, 41´ Telnar, 71´ Neumann

Sestava FC ODRA: Chmiel - Neumann, Velner, Rychlý, Sporysz, Chlopek (72´ Ptáček), Baranek, Smékal (89´ Tobiáš), Telnar, Kania, Szotkowski (60´ Plesník)

Náhradníci: Godula, Regec