Preview 11. kola Fortuna MSFL: FC ODRA Petřkovice – MFK Frýdek Místek, sobota 13.10.2018, 10:15 hod.

Napsal uživatel DuKas dne 11.10.2018 - 08:15

V dalším domácím utkání 11. kola FORTUNA MSFL přivítáme na svém hřišti městský fotbalový klub z nedalekého Frýdku Místku. Tedy nováčka soutěže, který v minulé sezoně působil ve druhé nejvyšší soutěži, profesionální fotbalové národní lize. Udržet v ní se mu ale nepovedlo, a tak se v této sezoně zcela jistě pokusí o návrat do vyšší soutěže, která zcela jistě i historicky do Frýdku Místku patří. Po odehrané třetině soutěže se dle předpokladů pohybuje F-M na špici tabulky, patří mu se ziskem 19 bodů třetí pozice. Petřkovické Odře se nepovedlo utkání v Rýmařově, a tak jí se ziskem 14 bodů patří osmá příčka tabulky. V sobotu půjde o zajímavé regionální měření sil, ve kterém ani jeden z týmů nebude chtít ztratit body. Věřme, že se domácím bude opět na domácím hřišti dařit střelecky a předvedou domácím fanouškům dobrý výkon. Přijďte povzbudit domácí ODRU v boji proti velmi těžkému protivníkovi. Utkání má výkop v sobotu v 10:15 hod. Rozhoduje trojice: Jaromír Richtár, Jiří Macrineanu, Michal Broskevič. Pro platící diváky bude opět k dispozici zápasový zpravodaj. V poločasové přestávce proběhne losování ze vstupenek o cenu, kterou do losování věnovala společnost DEK STAVEBNINY.